top of page

Source: Iranintl

Dec 9, 2022

بر اساس اخبار رسیده به ایران‌اینترنشنال، علیرضا خوشکار بیاتی، جوان ۳۰ ساله‌ای که روز ۱۶ آذر بر اثر شلیک ماموران در خودروی خود مجروح و پس از بازداشت به کلانتری منتقل شده بود، در کلانتری جان باخته است.


در ساعات پایانی روز ۱۶ آذر، ماموران در بلوار مرزداران تهران شیشه خودروی شخصی علیرضا خوشکار بیاتی را شکسته و سپس از فاصله بسیار نزدیک به او شلیک کردند.عوامل سرکوب سپس او را به جای بیمارستان، به کلانتری بردند و او پس از ساعاتی، جان باخت.


منابع نزدیک به خانواده علیرضا خوشکار بیاتی به ایران‌اینترنشنال گفتند او با گلوله جنگی و از فاصله نزدیک هدف قرار گرفته و گلوله پس از برخورد با دست، از ناحیه بازو وارد ریه علیرضا شده است.شاهدان عینی به خانواده علیرضا خوشکار بیاتی گفته‌اند مامور شلیک کننده به او از پرسنل نیروی انتظامی بوده و لباس فرم به تن داشته است.


جسد علیرضا خوشکار بیاتی حدود ساعت ۱۱ صبح روز پنج‌شنبه ۱۷ آذر و با حضور پرشمار ماموران امنیتی و لباس شخصی در بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.


ماموران پیش از این به خانواده خوشکار بیاتی گفته بودند اگر در مورد شیوه مرگ او اطلاع‌رسانی کنند، اجازه تدفین جسد را نمی‌دهند.

بر اساس اخبار دریافتی، علیرضا خوشکار بیاتی به تازگی ازدواج کرده و دو هفته دیگر سالروز تولد او بوده است.

bottom of page